FÅ LÆST OP

Boligsociale medarbejdere

Alex Vejby Nielsen

Udviklingschef

Tlf. 87 39 39 08 - avn@bk-aarhus.dk

  • Udvikling af det boligsociale arbejde i Vandtårnsområdet og Frydenlund

Henrik Gaarde

Børne- og ungemedarbejder

Tlf. 51 34 38 61
henrik@voresbydel.dk

Mette Kok Sørensen

Job- og uddannelsesmedarbejder

Tlf. 23 35 94 18

mette@voresbydel.dk

Rikke Marie Schnuchel

Job- og uddannelsesmedarbejder i Vandtårnsområdet

Tlf.: 23 35 94 26
rikke@voresbydel.dk

Janne Kjeldtoft

Børne- og ungemedarbejder i Frydenlund

Tlf. 61 20 72 77
jannek@voresbydel.dk

Pernille Amir Shahi

Beboerrådgiver/aktivitetsmedarbejder i Frydenlund

Tlf. 28 92 63 69
pernille@voresbydel.dk

Janne Grøntved Larsen

Aktivitetsmedarbejder i Møllevangen

Tlf.: 26 87 48 70
janne@voresbydel.dk 

Jakob Kristensen

Fremskudt sundheds- og trivselsmedarbejder

Tlf.: 41 87 32 07

krjak@aarhus.dk